Аватар Українця

Аватар Українця

Аватар Українця

Author
Dmitriy Zaitsev
Release
14 мая 2014
Version
2.4
Requirement
2.3.3 или более поздняя

В этом приложении вы можете, создать свой собственный, уникальный аватар! Здесь вы можете, создать свой аватар с нуля, а именно вы можете сделать следующее: выбрать задний фон в котором есть несколько флагов на выбор, создать лицо(уши, нос, глаза, брови, цвет кожи, форму носа, форму подбородка, брови, цвет глаз, цвет волос, прическу и т.д.) Данным приложением пользуются, не только граждане Украины но и граждане других государств, которые хотят выразить солидарность гражданам Украины! Если вы патриот своей страны и вы хотите что бы другие люди знали об этом, тогда это приложение поможет вам это показать! Это приложение является уникальным, что позволяет вам быть оригинальным! Теперь вам не нужно, искать подходящую вам аватарку, ведь теперь вы можете создать её сами, всего за несколько минут! Загрузив приложение к себе на смартфон или планшет вы сможете в любое время создать свою уникальную аватарку! Загрузить приложение вы можете прямо у нас или на плей маркете совершенно бесплатно! Наслаждайтесь

Категория:

Product Description

Автором проекту є Ганна Костенко, і за її словами додаток “Аватар Українця” не має ніякого відношення до виконаної нею роботі на сайті “Єдині”.

“Я автор проекту, ми розробили сайт. А до додатка не маємо стосунку. Його автор не отримував згоду на використання даних і те, що він використовує наші ресурси, не є правильно”, – повідомила вона AIN.UA.

Тим не менш, це не завадило додатку увійти в топ Google Play. Всього за тиждень його скачали більше 10 000 користувачів.

 

Аватари від Анни Костенко стали популярні не тільки серед українців, а й у громадян інших держав, які хочуть висловити солідарність з Україною . Цьому сприяє великий вибір прапорів для фону. Серед них є і прапори країн, які невизнають нову українську владу. Наприклад, російський.

Мобільний конструктор патріотичних аватарів здобув велику кількість вдячних відгуків та коментарів, отримавши оцінку в 4,8 зірки. З його допомогою прямо зі смартфона можна створити собі аватар, обравши елементи образу із запропонованих шаблонів і поділитися творінням в соціальних мережах, або ж зберегти на пристрій, щоб потім відправити комусь по SMS або MMS.

Втім, деякі програми працюють некоректно у співпраці з “Аватаром Українця”. Наприклад, Instagram та “ВКонтакте” можуть зупинятися, і опублікувати в них аватар не вийде.

У додатку також випадкові аватари, яких генерується нескінченна безліч. Серед них можуть потрапляти досить кумедні, на зразок вусатих дам на тлі італійського прапора.

Раніше в інтернеті з’явився сервіс, що дозволяє створити цікавий і особливий аватар для соціальних мереж – Еduni.com.ua.
Механізм роботи Еduni.com.ua простий: створити патріотичний аватар, зберегти на комп’ютері, завантажити його до соціальної мережі та поділитися з друзями.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Be the first to review “Аватар Українця”